باز نشر نوشته های این وبلاگ تنها با ذکر منبع آزاد می باشد.

۱۳۹۰ دی ۲۱, چهارشنبه

تئاتر انتصابات؛ سکانس پاچه خاری ولاییخبر کیهان:آقای قاضی پور نماینده فعلی مجلس از ارومیه پس از رد شدن صلاحیت اش از شرکت در انتخابات باز ماند.
لوکیشن: دفتر روزنامه کیهان
زمان: بعد از نماز مغرب

آقای قاضی پور با اعتماد به نفس و خونسردی به پرسش خبرنگار(فارس) کیهان در این مورد پاسخ میگوید:
بنده اطلاعي از چرايي رد صلاحیت‌ام ندارم اما قصد دارم اعتراض خود را از طريق قانوني پيگيري كنم.

در حالی که حسین شریعتمداری(کارگردان) با اشاره به او می فهماند که پر احساس تر صحبت کند و در همین حال منشی صحنه نیز صفحه ای را که روی آن با حروف بزرگ نوشته شده است،" نظام و دشمن"  را به او نشان می دهد.
آقای قاضی پور ادامه میدهد:
 حتي اگر اعتراض بنده نتيجه مثبت نداشته باشد و شوراي نگهبان نيز بر نظر هيئت هاي اجرايي صحه بگذارد، هيچ خدشه اي در سربازي امثال بنده براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به وجود نخواهد آمد.
من به دشمن اجازه سوءاستفاده نخواهم داد.

(منشی صحنه کلمات انگلیس و بی بی سی را به او نشان می دهد.)
... به هیچ عنوان عنوان اجازه نخواهيم داد دشمنان خبيث اسلامي و رسانه هاي نظام سلطه از جمله شبكه بي بي سي رسانه رژيم سلطنتي انگليس از اين موضوع سوءاستفاده كنند.

( نشان دادن کلمه ی رهبر توسط منشی صحنه)
... : ما خود را سرباز مقام معظم رهبري مي دانيم و از اين رو به هر نظر و تصميمي كه قانون درباره ما بگيرد پايبند خواهيم بود.

خبرنگار میکروفون را خاموش می کند و آقای قاضی پور با عجله خود را به حسین شریعتمداری که در حال خارج شدن از اتاق است می رساند و می پرسد: حاج آقا الان تکلیف چیه؟ حاج حسین با تبسمی بر لب، دستی به شانه ی او می زند و می گوید: برو اخوی، خیالت تخت، حلّه!

۱ نظر: