باز نشر نوشته های این وبلاگ تنها با ذکر منبع آزاد می باشد.

۱۳۹۲ مهر ۲۴, چهارشنبه

نعیمه جون دوستت داریم ادامه بده!

این تصویر فیس بوک نعیمه اشراقی نوه‌ی عمام خمینی طلایی ست! 
هر چه فکر کردم دلیل این اراجیف و کارهای این خانم چه می تواند باشد فکرم به جایی نرسید.
بعد از کنکاش در احوالات، ملاحظه سن و سال، وضعیت اقتصادی  و شرایط فرهنگی خانوادگی او تنها نتیجه ای که می توان گرفت این است که، عقده‌ی شهرت، علت اصلی و انگیزه این سخنان و بندبازی‌های نعیمه اشراقی ست.
 در همین راستا برای کمک به او و شادی روح پدربزرگ طلایی اش خمینی (ره) چند پیشنهاد به او ارائه می دهیم. باشد زودتر به هدف شان که رسیدن به قله ی شهرت و تیتر اول شدن رسانه هاست برسد:
1- نعیمه جون شما که بهتر از همه اطلاع دارید خمینی چقدر به سوریه تعلق خاطر داشت و اکنون هم رژیم اسد با دشمنان درجنگ بسر می برند پس می توانید برای جهاد مقدس نکاح به سوریه رفته تا با ارضای نیازهای جنسی برادران حزب الله سوری به آن ها روحیه جنگیدن داده ونیز به سرعت معروف شوید.
2- می توانید یک عکس در حال بوسیدن یکی از فرزندان و یا نوادگان مونث خمینی در فیس بوک تان منتشر کنید و اعلام کنید هم جنس گرا هستید.
3- می توانید به جنبش اعتراض با سینه های عریان بپیوندید.
4- می توانید به عنوان اولین نوه ی یک عمام باشید که در آگهی تجاری لباس زیر شرکت کرده و نام خود را در گینس و حلیه المتقین ثبت کنید.
5-اگر راه سریعتری می خواهید، می توانید خاطرات کودکی تان را بنویسید که چگونه در حالی که فقط شش سال داشتید توسط پدر بزرگتان خمینی مورد تجاوز قرار گرفتید.
6- اگر به هر دلیلی راه های فوق را نمی توانید و یا نمی خواهید امتحان کنید، به همین روش فعلی خود ادامه دهید. مقدسات و شعور مردم را مورد تمسخر قرار دهید تا هر روز میلیون ها نفر با فحش و ناسزای های خود ارضای تان کنند، باشد که مانند خمینی رستگار شوید.۹ نظر:

 1. ببینم نعیمه خانم ! عمام خمینی ( عن ) هم وقتی شما خردسال بودید آلت تناسلی مبارکشون رو به رانهای سفید شما میمالیدن یا نه فقط واسه امت خر حشری این چیزا رو تو توضیح المسایل گفتن ؟!!

  پاسخحذف
 2. در مورد رابطه خمینی با این خانم یعنی‌ نوه خودش من هم چیز هایی شنیده بودم، همان اوایل که شرکت‌های نفتی‌ خمینی را روی کار آورده بودند. ولی‌ در آن دوران چون ملت هیپنوتیزم شده بود این جور خبر‌ها در گوشی پخش میشد.

  پاسخحذف
 3. نعیمه جون
  یکم به خودت فشار بیار ببین ایا پدربزرگت راجع به دخترهای باکره ای که تو زندان ها قبل از اعدام بهشون تجاوز میشد نگفته بود:
  ایکاش من هم یک زندانبان بودم???

  پاسخحذف
 4. این بی‌ ناموس‌ها ‌یک عمره که دارن به ریش ملت می‌خندن و آدم باید یا دیوانه و شیرین عقل باشه یا بی‌ بته بی‌ شرف بی‌ همه‌چیز باشه که ماله کشی‌ جانوری مثل خمینی رو بکنه که هیچ احساسی‌ نسبت به ایران و ایرانی‌ نداشت!جای تعجب نیست که اسهال طلبان خط عمامی از توهین به توله های خمینی پفیوز ناراحت بشن و منفی‌ بدن چون این حروم زاده ها عادت دارند برای پول و قدرت و پست و مقام پا روی خون ایرانی‌ بذارند همون جور که پا روی خون ندا ها و سهراب ها گذاشتند و مردم رو تشویق به شرکت در انتخابات کردند،هدف وسیله رو توجیه میکنه=سیاست اسهال طلبی،یه روز آویزون جنبش سبز و میر حسین یه روز آویزون میر حسن و جنبش سبز!فعلا صرف نمی‌کنه روی خون شهیدان جنگ سرسره رفت صحبت و دفاع از خون شهیدان جنگ جاش اینجا نیست جاش زیر لینک های حواریون بنی صدر با موضوع سفر نخست وزیر شاه بختیار به عراق هست،صحبت از خون شهیدان آزادی و آزاد‌گی جاش زیر لینک‌های تروریست گل‌ سرخی و جنایت شاه هست،صحبت از شهیدان و کشته‌های جنگ جاش زیر لینک های منافقین هست،این جماعت نون به نرخ روز خور اسهالی برای حفظ منافع خود همان طور که میدونید و دیدید حتا با تجزیه طلب‌ها هم هم کاسه میشن دیگه چه برسه به فراموش کردن ۲میلیون شهید و جان باز و حمایت از عامل و بانی‌ جنگ و تحریم و ویرانی و فقر و سیه روزی ایران و ایرانی‌،

  این اسهال طلبان کثیف و خط عمامی مثل سران بی‌ شرف ج اسهالی مردم رو یه مشت گوسفند می‌بینند که هر جا لازم شد از اونها استفاده کنند پنهان شدن و خوردن از پشت مردم کار اینهاست،هر چقدر توله های رهبر و جنتی و طبسی و احمدی و.. بقیه جانیان وطن پرست و عاشق آبادی و پیشرفت و رفاه و آسایش و حق و حقوق ایران و ایرانی‌ بودند به همون مقدار هم این پس مونده های خمینی و رفسنجانی‌ و خًز علی‌ و مطهری و بقیه کره خر های اسهال طلب قاچاق چی‌ و دلال نفت و اسلحه و میراث باستانی هم عاشق ایران و ایرانی‌ و احترام به مردم و شهیدان هستند!

  پاسخحذف
 5. ﺟﻨﺪﻩ ﺩﻭﺯاﺭﻱ

  پاسخحذف
 6. چرا خام اراجیف گویی های سایت های معاند شده اید. از کی تا حالا سایت هایی مثل بالاترین به فکر ملت افتاده اند. چقدر بیرون گود نشستن و لنگش کن راحته. دوستانی که خارج نشین هستید و برای داخل نسخه می پیچید اگه اینقدر قهرمان بودید و دلسوز چرا جان بی مایه تان را برداشتید و فرار کردید. نماندید و ایرانتان را نجات دهید. حالا دوباره منتظرید تا یک عده جان بدهند و مملکت رت دو دستی تقدیمتان کنند. بی شرمی هم حدی داره؟؟؟؟

  پاسخحذف
 7. آخه این چه امام راحلیه که تو توضیح المسایلش میگه : اشکال نداره یه مرد آلت تناسلی خودش رو که سیخ شده !!!! بماله به رانهای سفید یه دختر بچه خردسال ؟!! ها ؟ اینم شد امام آخه ؟! میخوام امام نباشه صد هزار سال سیاه !! خوب حتما نعیمه که خرد سال بوده امام راحل همین کار رو باهاش کرده دیگه !!! خوب کرده دیگه که میگه !!! آلتش رو واسه به قول خودش دفع شهوت مالیده به ران های سفید نعیمه کوچولو !! مثل پیامبر اسلام که با عایشه کوچولو سکس کرد !!! اگه دروغ میگم بگید دروغ میگی !! بازم میشه ماله کشی کرد ؟!!! ها ؟!!

  پاسخحذف
 8. امام خمینی: ای پاسداران بیوه شهدا را بگیرید، ای کاش من یک پاسدار بودم، ما اگر کشته شویم انشاءالله بهشت می رویم، اگر بکشیم هم به بهشت می رویم.

  پاسخحذف
 9. ای لعنت به شما بچه های مردمو می فرستادن جلو گلوله، اونوقت خودشون می شستن واسه زن و بچه شون جوک می گفتن، ای لعنت به شما

  پاسخحذف